Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105694

Tööpakkumise number

105694

Töö kirjeldus

- Materjali ja toodangu ladustamine
- Tõstuki hoolduse teostamine
- Ettevõtte territooriumi korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- juhiluba (B- kategooria)
- kohusetunne
- täpsus ja korrektsus

Pakume Sinule kindlat töökohta, stabiilselt kasvavat töötasu, väljaõpet ja koolitust kohapeal.
Samuti ootab Sind sõbralik kollektiiv, võimalus sportida ja veeta aega ühisüritustel koos kolleegidega.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. mai 2007
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2007

Stora Enso Timber on üks kolmest juhtivast puidutöötlemis ettevõttest maailmas, pakkudes tooret ehitus-, puidu- ja mööblitööstusele. Stora Enso Timberile kuulub 22 saeveskit ja 18 puidutöötlemise tehast Euroopas. Kontsernis töötab kokku 4 600 töötajat 8-s Euroopa riigis. Stora Enso Timber AS Viljandi Liimpuidus töötab 60 inimest.