Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137714

Tõstukijuht tootmises

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tõstukijuht on tootmismeeskonna oluline liige, tema tööülesandeks on tagada siselogistiline toodete liikumine. Tõstukijuht korraldab etteantud skeemi kohaselt toodete ladustamist tootmistsehhis.
Kuulumine meeskonda, oma ja meeskonna aja väärtustamine ning koostöö parima tulemuse saavutamisel on igapäevase töö oluline osa.

Ootused kandidaadile

valmisolek meeskonnatööks
hoolsus ja täpsus tööprotsesside teostamisel
soov ennast täiendada ja areneda oma ala proffesionaaliks
soovitavalt tehnilised eelteadmised

Ettevõte pakub

meeldivat meeskonda
kaasaegset tehnikabaasi ja väljaõpet selle kasutamisel
stabiilset ja pikaajalist töösuhet
konkurentsivõimelist töötasu koos boonustega
mitmekülgset motivatsioonipaketti (sooduslõuna, terviseraha jne.)
perioodilisi ühisüritusi

Tööpakkumise number
#137714

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 65 - 70 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

Lainepapi ja lainepapist pakendite tootmine, müük ja marketing. Oleme tegevad Eesti turul
üle 20 aasta ning saavutanud Eestis vaieldamatu liidripositsiooni lainepapi ja sellest paken-
dite tootmisel. Meie klientideks on Eesti nimekamad tootmisettevõtted, kelle oleme olnud usaldusväärseteks püsipartneriteks juba aastaid.
Kuulume SCA Packaging Grupi Nordic koosseisu.

Vaata rohkem