Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123772

Tõstukijuht tootmises

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tõstukijuht tootmises kuulub tootmisseadmeid teenindavasse personali. Tema ülesandeks on pooltoodete ning valmistoodangu aluste käsitlemine ning pakkimisliini teenindamine. Tõstukijuhil on oluline osa tootmisliinide sujuva töö tagamisel ning tehase siselogistika korraldamisel.

Ootused kandidaadile

valmisolek meeskonnatööks
kvalifikatsiooni (-tunnistuse) olemasolu tööks tõstukitel
soovitavalt tehnilised eelteadmised
eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

meeldivat meeskonda
kaasaegset tehnikabaasi ja väljaõpet
stabiilset ning pikaajalist töösuhet
konkurentsivõimelist töötasu koos boonustega
mitmekülgset motivatsioonipaketti
perioodilisi ühisüritusi

Tööpakkumise number
#123772

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 60 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
14. september 2007

Lainepapi ja lainepapist pakendite tootmine, müük ja marketing. Oleme lainepapist pakendite tootmisel Eestis vaieldamatu turuliider juba aastaid ning meie klientideks on Eesti suuremad tootmisettevõtted.
Kuulume SCA Packaging Grupi koosseisu.

Vaata rohkem