Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62881

Tööpakkumise number

62881

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on tööstushoonete kompleksis erineva pikkusega (2-16m) alumiiniumprofiilide transport ja erinevad laadimistööd. Töö on osaliselt välitingimustes. Töö nõuab täpsust ja hoolsust.

Töökoht asub Soomes, Kirkkonummel (Helsingi lähipiirkonnas).

Nõudmised kandidaadile

  • pikemaajaline töökogemus tõstuki peal töötamisest;
  • võime hinnata transporditavate esemete mõõtmeid;
  • oskus arvestada tööohutusnõuetega;
  • kohusetunne ja korrektsus ning ausus ja töökus;
  • eelduseks tõstukijuhilubade olemasolu;
  • kasuks tuleb soome keele oskus;

Ettevõte pakub

  • head töökeskkonda ja lugupidavat suhtumist töötajatesse;
  • tunnitasu 8,25 €/h bruto päevases vahetuses (õhtulisa 0,98 €/h, öölisa 1,81 €/h);
  • elamine korraldatud tööandja korteris soodsa lisatatsu eest;
  • pikaajalist töösuhet;

Lisainfo

Saada oma cv ! Võtame Sinuga sobivuse korral ühendust !

KÕIK UNIQ U TÖÖPAKKUMISED EI JÕUA ALATI KUULUTUSE VORMI - KÜSI KINDLASTI LISA JA REGISTREERI ENNAST MEIE ANDMEBAASI !

Vaata lisa : www.uniq-u.com

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2006
Kuulutus sisestati:
22. märts 2006

Uniq U on rahvusvaheline personaliteenuseid pakkuv firma. Otsime pidevalt eri valdkondade oskajaid ja spetsialiste.

Värbame töötajaid ja pakume erinevaid personaliteenuseid meie klientettevõtetele ja koostööpartneritele.