Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht terminalis (Jüri aleviku lähedal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430733

Tööpakkumise number

430733

Töö kirjeldus

- laadimistööd tõstukiga ja käsitsi
- kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine

Nõudmised kandidaadile

- laotöö kogemus
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- soov töötada vahetustes
- arvuti kasutamise oskus. MS Office
- tõstukijuhi kogemus
- keskharidus
- eesti keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- vahetustega tööd 12h graafiku alusel (päevane 8:00-20:00 ja öine vahetus 20:00-8:00, vaba nädalavahetus vastavalt graafikule on kas lühike või pikk)
- tööandja transporti Tallinn <-> Itella (Loomäe tee 13 Lehmja küla s.o
u 1 km Jüri alevikust)

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2016
Brutopalk:
Alates 795 kuni 920 EUR kuus

Itella Logistics OÜ on Soome Posti Group'i kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.