Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631380

TÕSTUKIJUHT TERMINALIS (Jüri aleviku lähedal)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laadimistööd tõstukiga ja käsitsi
- kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine

Nõudmised kandidaadile

- KANDIDEERI KINDLASTI kui on väike töökogemus aga suur soov töötada tõstukijuhina
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- soov töötada vahetustes
- arvuti kasutamise oskus. MS Office
- eesti keele oskus

Ettevõte pakub

- katseajal töötasu 918 eur kätte (neto)
- peale katseaega 1050 eur kätte (neto)
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- vahetustega tööd 12h graafiku alusel:
* päevane vahetus 8:00-20:00 (7-8 korda kalendrikuus) ja
* öine vahetus 20:00-8:00 (7-8 korda kalendrikuus) peale öist vahetus on 24 h vaba, siis päevasesse vahetusse.
Vastavalt graafikule on kas lühem või pikem vaba nädalavahetus.
- TASUTA transporti Tallinn <-> Itella (asume Jüri aleviku lähedal - aadress: Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa)
- ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ja erinevaid sportimise võimalusi

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#631380

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 1050 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2019

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.

Vaata rohkem