Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht terminalis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359800

Tööpakkumise number

359800

Töö kirjeldus

- laadimistööd tõstukiga ja käsitsi
- kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus
- laotöö kogemus
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- soov töötada vahetustes (12 h päevane ja öine graafiku järgi)
- arvuti kasutamise oskus. MS Office
- tõstukijuhi kutsetunnistuse olemasolu
- keskharidus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- vahetustega tööd 12h graafiku alusel (päevane ja öine vahetus)
- tööandja transporti Tallinn <-> Itella (Asume Loomäe tee 13 Lehmja küla.
1 km Jüri alevikust)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2014

Itella Logistics OÜ on Itella Korporatsiooni kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.