Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635795

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:14. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Kauba ning materjali vastuvõtt, maha laadimine, ladustamine
Toodangu ja materjali komplekteerimine ning peale laadimine
Töökeskuste varustamine materjalidega
Lao korrashoid

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus tõstukiga töötamisel ning tõstukijuhi kutsetunnistus (kasuks tuleb töökogemus neljasuuna tõstukiga, kuid vajadusel väljaõpe)
Laoplaneerimise ning meeskonnatöö kogemus

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töövahendeid ning töökeskkonda
Stabiilset tööd pidevalt kasvavas ettevõttes
Uuendusmeelset ja toetavat meeskonda ning meeldejäävaid ühisüritusi
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#635795

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tõstukijuht