Tõstukijuht
Tööpakkumise number #734840

Tõstukijuht

SEICOM OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

  • Kasuks tuleb kui omad B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

  • Täistööajaga töökohta

  • Mõistvat suhtumist ja sõbralikku kollektiivi

  • Transporti töökohale

  • Väljaõpet ja tööriietust

  • Stabiilset ettevõtet ja püsivat töösuhet

  • Põhitöötasu ja lisaks tulemustasu

  • Töö toimub ühes vahetuses

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus meiliaadressile priit(at)seicom.ee. Lisainfot tööpakkumise kohta saad telefonitsi (+372 526 6460, Priit). Ettevõtte kohta saad rohkem infot meie kodulehelt www.seicom.ee.

Tööpakkumise number
#734840

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2021
Tõstukijuht Tõstukijuht

SEICOM OÜ

Ettevõte põhitegevusalad on transportteenus EV piires, kosmeetika teenused, ehitus-ja elektritööd. Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine

Vaata rohkem

Tõstukijuht
Tõstukijuht