Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715900

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume :

  • Täistööajaga töökohta
  • Mõistvat suhtumist ja sõbralikku kollektiivi
  • Transporti töökohale
  • Väljaõpet ja tööriietust
  • Püsivat töösuhet
  • Oskustele vastavat ja motiveerivat töötasu
  • Töö toimub ühes vahetuses

Kasuks tuleb kui omad B-kategooria juhilube.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus meiliaadressile priit(at)seicom.ee. Lisainfot tööpakkumise kohta saad telefonitsi (+372 526 6460, Priit). Ettevõtte kohta saad rohkem infot meie kodulehelt www.seicom.ee.

Tööpakkumise number
#715900

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2021
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2021

Ettevõte põhitegevusalad on transportteenus EV piires, kosmeetika teenused, ehitus-ja elektritööd. Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine

Vaata rohkem

Tõstukijuht