Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606159

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* pakkeliini teenindamine graanulitehases (Linde)
* tõstuki igapäevane pisihooldus ja lubatud tõstenormide, ohutu töötamise tingimuste järgimine
* laadimiskokkulepete ja vastava laokorralduse põhimõtete järgimine
* tööaeg kokkuleppel graafiku alusel

Septembrist on võimalik soovi korral tööd tõstukijuhina Kavastu tehases jätkata, aga teises valdkonnas.

Ootused kandidaadile

* 1-aastast tõstukijuhina töötamise kogemust
* kohusetunnet ja täpsust
* meeskonnatöö valmidust ja sõbralikku meelt

Meie pakume mitmekülgset ja stabiilset tööd tegusas ja kogemustega meeskonnas koos väljaõppega, alates septembrist on töö vahetustega E-R (6.00-14.30 ja 14.30-23.00). Korraldatud on tasuta transpordivõimalus ettevõtte bussiga Tartu (bussipeatused erinevates linnaosades ) ja Võnnu või Alatskivi suunalt. Lisaks pakume erinevaid omatöötaja soodustusi (soe toit, SportID, ühisüritused jne).

Tööpakkumise number
#606159

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2019

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 460 inimest, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.

Vaata rohkem

Tõstukijuht