Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100761

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puitmaterjali peale ja mahalaadimine veoautodelt, puidukuivatite laadimine.

Ootused kandidaadile

aktiivsus ja ettevõtlikkus
korrektsus ja kohusetundlikkus
hea koormus- ja stressitaluvus
iseseisev otsustusvõime
varasem töökogemus antud valdkonnas

arenemis- ja eneseteostusvõimalust kiiresti arenevas ettevõttes
ettevõttepoolset tuge
konkurentsivõimelist töötasu koos tulemuslisaga
pikaajalist ja stabiilset töösuhet

Tööpakkumise number
#100761

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
23. märts 2007

Puidutööstus ,kasest saematerjali tootmine, kuivatamine, möblikomponentide valmistamine

Vaata rohkem

Tõstukijuht