Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116187

Tööpakkumise number

116187

Töö kirjeldus

Pakume püsivat tööd tõstukijuhile toidukaupade hulgilattu Tallinnas.
Töö sisuks on lattu saabuva kauba virnastamine aktiiv- ja pasiivpesadesse. Laosisene transport.

Nõudmised kandidaadile

vaata lähemalt www.varumees.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2007

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.