Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60540

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba paigaldamine laoriiulitesse akutõstukiga.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Tõstukijuhi lubade olemasolu
  • Varasem töökogemus tõstukijuhina
  • Kohusetundlikkus ja püsivus
  • Füüsiline vastupidavus
  • Eesti keele oskus
  • Valmisolek vahetustega tööks (ka öösel)

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks saada sooviavaldus ja cv läbi CVkeskuse.

Tööpakkumise number
#60540
Tõstukijuht