Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56258

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine tööülesanne on kauba paigaldamine laoriiulitesse tõstukiga vastavalt kehtestatud süsteemile.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Tõstukijuhi lubade olemasolu
  • Varasem töökogemus tõstukijuhina
  • Kohusetundlikkus ja püsivus
  • Füüsiline vastupidavus
  • Eesti keele oskus
  • Valmisolek vahetustega tööks (ka öösel)

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks saada sooviavaldus ja cv läbi CVkeskuse hiljemalt 15. detsembril 2005.

Tööpakkumise number
#56258

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2005

Smarten Logistics kuulub juhtivate logistikaettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda partneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.

Vaata rohkem

Tõstukijuht