Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42633

Tööpakkumise number

42633

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on rahvusvaheline tootmisettevõte Pipelife Eesti, mis tegeleb plasttorude ja liitmike tootmisega.
Pakume tööd tõstukijuhile, kelle tööülesanneteks on:
- sissetuleva kauba vastuvõtmine: mahalaadimine, kontroll, ladustamine
- väljamineva kauba väljastamine: komplekteerimine, pealelaadimine
- tootmisele vajalike materjalide ettetoomine + valmistoodangu vastuvõtmine.

Nõudmised kandidaadile

- tõstukijuhi lubade olemasolu
- eelnev töökogemus tõstukijuhina
- korrektsus, kohusetundlikkus

Pakume stabiilset tööd ning töötulemustest sõltuvat korralikku palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
20. märts 2005