Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315212

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kauba peale- ja mahalaadimine ning ladustamine vastavalt nõuetele
- lao korrashoid
- lao inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

- tõstuki (lükandmastiga virnastaja) juhtimise kogemus vähemalt 1 aasta
- täpsus ja kohusetundlikkus
- hea füüsiline vorm
- tõstukijuhiload

- kaasaegseid töötingimusi pidevalt kasvavas ja arenevas ettevõttes
- motiveerivat palgasüsteemi
- arenemisvõimalusi kasvavas logistikaettevõttes

Tööpakkumise number
#315212

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. august 2013
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2013

Logistika Pluss OÜ on suurim laopidaja Eestis, kes pakub erinevaid logistikateenuseid rahvusvahelistele tööstus-elektroonika suurkontsernidele, toidu-, alkoholi- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.

Põhiteenusteks on kaupade vastuvõtmine, -hoiustamine, -tellimuste komplekteerimine ja -transporditeenus üle Eesti ning lisandväärtuse andmine kaupadele. Lisaks pakume aktsiisilao-, tollilao- ja tolliterminaliteenuseid ning tollimaakleriteenust. Oma tootmisklientidele pakume monteerimise, kvaliteedikontrolli ja pakkimise teenuseid. Vajadusel seome kliendi süsteemi oma majandustarkavaraga.

Vaata rohkem

Tõstukijuht