Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197411

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kauba peale- ja mahalaadimine ning ladustamine vastavalt nõuetele
- lao korrashoid
- lao inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

- tõstuki (virnastaja) juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat
- hea eesti- ja venekeele valdamine
- hea füüsiline vorm
- tõstukijuhiload

Omalt poolt pakume huvitavad ja mitmekülgsed tööd, sõbraliku kollektiivi, häid töötingimusi ning motiveerivad töötasu.

Lisainfo

Täistööajaga vahetustega töö (töö toimub kolmes vahetus, üks vahetus ka öine!)

Tööpakkumise number
#197411
Tõstukijuht