Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212983

Tööpakkumise number

212983

Töö kirjeldus

Pakume tööd tõstukijuhile. Töö on graafiku alusel ja sisaldab ka öiseid vahetusi. Ühe vahetuse pikkus on 12 tundi. Sõlmitakse tähtajaline tööleping (alguses 3 kuud - töömahu olemasolul pikendatakse töölepingut).

Nõudmised kandidaadile

- tõstukijuhi load
- eesti ja vene keele oskus
- eelnev töökogemus laos tõstukiga
- arvuti kasutamise oskus
- täpsus
- kiirus
- ausus
- kohusetundlikus
- töökus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Oleme personaliotsingu firma, kelle kliendiks on tunnustatud elektroonikaseadmete tootja Eestis. Seoses töömahu kasvuga, otsime täiendavat tööjõudu Tallinnas asuvasse tootmisüksusesse.
Ootame avaldusi võimalikult kiiresti. Tagame saabunud andmete konfidentsiaalsuse.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
23. november 2010

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.