Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31653

Tööpakkumise number

31653

Töö kirjeldus

Tõstukite töö juhtimine ja kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

* oled lõpetanud kesk- või kutsekooli;
* omad töökogemust tõstukijuhina ;
* tunned tõstuki ehitust, otstarvet ja tööpõhimõtteid ning töödeldava materjali ohutu töötlemise võtteid;
* ei jää hätta suhtlemisega eesti- ja vene keeles;
* oled hoolikas ja täpne inimene, kelle vastutusvõimet ja meeskonnatöö oskust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle, kui suurepärasele tõstukijuhile tööd arenevas ja põnevas valdkonnas ning tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Tootmiskompleks asub Tallinna kesklinnast ca 8 km kaugusel Harjumaal, Loo alevikus. Ettevõte pakub transporti tööle jõudmiseks ning koju saamiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2004

1997. aastal asustatud 100% Eesti kapitalil põhinev puidutööstusettevõte, kelle peamiseks tegevusalaks on ümberkaudsete riikide lehtpuidust kõrgkvaliteediliste toodete valmistamine ja müük eksportturgudel. Brenstoli tootegruppideks on saunamaterjalid, valmissaunad, põrandalauad, parkett, liimpuitdetailid ja mööblikomponendid. Brenstolis ja tema sidusettevõttes töötab kokku ca 200 töötajat. Ettevõtte on viimastel aastatel väga jõudsalt arenenud ja oma tegevust laiendanud, mille aluseks on kindlasti tulemustele orienteeritud töötajad, samas ka tootevaliku suurendamine ja aktiivne müügitegevuse laiendamine eksportturgudele.