Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342817

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö elektritõstukil, diisel (gaasi) tõstukil ja riiuldajal
Erinevad laotööd (kauba vastuvõtt, paigutamine ja komplekteerimine)
Inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui omad:
Varasemat töökogemust tõstukijuhi ametikohalt
Valdad suhtlustasandil eesti ja vene keelt
Oled kohusetundlik ning oma töös osav ja korrektne
Omad tõstukijuhiluba

Ettevõte pakub

Professionaalset ning toetavat meeskonda
Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
Toitlustussoodustust
Põnevaid ühisüritusi

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Viljandi mnt 22B, Tallinn

Tööpakkumise number
#342817

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2014
Kuulutus sisestati:
16. mai 2014

Kange alkoholi tootmise ja hulgimüügiga tegelev ettevõte ootab oma meeskonnaga liituma tõstukijuhti.

Vaata rohkem

Tõstukijuht