Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66487

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on:
- kaupade transportimine
- kaupade peale ja maha laadimine
- kaupade ladustamine
- abistamine kaupade komplekteerimisel

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:
- tõstukijuhtimise kogemust
- täpset ja korrektset tööülesannete täitmist
- füüsilist vastupidavust
- kohusetundlikkust ja ausust
- pingetaluvust

Kasuks tuleb:
- tõstukijuhi tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Meie pakume omaltpoolt sulle:
- meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
- kaasaegseid töötingimusi (söömis- ja pesemisvõimalusi)
- tööks vajalikke riideid ja jalanõusid
- väga hea töö eest väga head palka

Tööpakkumise number
#66487

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 60 - 90 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. august 2006
Kuulutus sisestati:
5. mai 2006

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 72 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eesis alustasime tegevust 2004.a. suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.

Meie klientideks on erinevad ettevõtted, kes ootavad oma kollektiivi nii põhikohaga kui ka hooajalisi töötajaid ametikohale TÕSTUKIJUHT.

Vaata rohkem

Tõstukijuht