https://www.cvkeskus.ee/699923

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #699923

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda koheselt tööd Viitasaaril(Helsinkist 400km) kahele tõstukijuhile korralikus kaasaegses puidutööstuses.Eelnev töökogemus antud erialal.Tegemist 8-15 tonniste tõstukitega.

 


Ootused kandidaadile

Soome keele oskus suhtlustasandil.


Ettevõte pakub

Tööd Soome ettevõttes,vajadusel pakub ettevõte elamispinda.Tööd pikemaks ajaks.


Tööpakkumise number
#699923
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tõstukijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!