Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315554

Tõstukijuht ( Rae vald)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • valmistoodangu ja materjalide peale- ja mahalaadimine tootmises ja laos;
  • vastuvõetavate kaupade esmane kvaliteedikontroll;
  • transporttööd tootmises ja laos;

  • Töö 2-hes vahetuses, E-R (06:00-14:30; 14:30-23:00)

Ootused kandidaadile

  • vajalik tõstukijuhi töökogemus ja kehtiva kutsetunnistuse olemasolu;
  • eesti keele oskus suhtlustasandil;
  • usaldusväärsus ja töökus;
  • oma transpordivahendi olemasolu;

Ettevõte pakub

  • tööaeg graafiku alusel, E-R ( 06:00-14:30; 14:30-23:00)
  • kaasaegseid töö-ja olmetingimusi, toitlustust;
  • sõbralikku meeskonda;

Lisainfo

PS.Töökoht asub Rae vallas, Lagedil;
PS.Vajalik oma transpordivahendi olemasolu kuna tööaeg ei klapi ühistranspordi aegadega.

Tööpakkumise number
#315554

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. august 2013
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem