https://www.cvkeskus.ee/798524

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798524

Tõstukijuht-pakkija

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmistoodangu pakkimine ja ladustamine.


Ootused kandidaadile

Soovitavalt tõstukijuhi lubade olemasolu ja/või varasem töökogemus tõstukiga töötamisel; kohusetundlikkus ja töötahe.


Ettevõte pakub

Vastastikusel sobivusel stabiilset töösuhet.

Töötasu katseajal 5,10 eur/tund


Tööpakkumise number
#798524
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tõstukijuht-pakkija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!