Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tõstukijuht-operaatorit, kelle töö tulemusel on konteinerid transporditud ja taaskasutatavad jäätmed pressitud ning tellimused esitatud.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on tõstukijuhi load, soov teha tööd ja suhtlustasandil eesti ja vene keele oskus.

Pakume motiveerivat töötasu, häid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi ja stabiilset tööd edukas ettevõttes

Tööpakkumise number
#656669

Asukoht:
Saku, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2020

Eesti Keskkonnateenused AS

Vaata rohkem

You are applying to:
Tõstukijuht-operaator