Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht (Linde)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563878

Tööpakkumise number

563878

Firma nimi peidetud Tõstukijuht (Linde)

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:
- Linde tõstukiga erinevate töökeskuste teenindamine, toodangu transport ja ladustamine, autodele laadimine
- tõstuki igapäevane pisihooldus ja lubatud tõstenormide, ohutu töötamise tingimuste järgimine
- laadimiskokkulepete ja vastava laokorralduse põhimõtete järgimine

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
- vähemalt 1-aastast tõstukijuhina töötamise kogemust
- tahtmist töötada tempokas tootmisvaldkonnas
- kohusetunnet ja täpsust
- meeskonnatöö valmidust ja sõbralikku meelt
- tehnilisi teadmisi ja valmidust olla töövahendi peremees (hooldusteks olemas teenus)

Ettevõte pakub

Mida pakume:
- kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet
- stabiilset ja vaheldusrikast tööd
- vahetustega tööd E-R (6.00-14.30 ja 14.30-23.00)
- omatöötaja soodustusi (soe toit, ujumine jne)
TÖÖKOHT ASUB LÄÄNE-VIRUMAAL LAEKVERE TEHASES.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2018
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2018

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 460 inimest, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.