Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht-laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423265

Tööpakkumise number

423265

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • sissetuleva materjali mahalaadimine autodelt, selle kontroll ning ladustamine;
  • tootmisprotsesside varustamine detailidega ning valmistatud toodangu äravedu laadimisplatsile;
  • toodete ja detailide laadimine autodele;
  • lao korrashoid;
  • muud erinevad laos vajalikud toimingud.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • sul on töökogemus tõstukijuhina (tunnistus) ja kokkupuude laotööga (vähemalt 1 aasta samas ettevõttes);
  • sul on tehnilist taipu ja selget mõtlemist ning valmisolekut ise käed külge panna
  • oled füüsiliselt heas vormis;
  • saad hästi hakkama iseseisva tööga, samas oled koostöövalmis meeskonnaliige;
  • suudad tööalaselt suhelda eesti keeles, kasuks tuleb ka mõningane vene keele oskus;
  • oled täpne ja korralik

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd;
  • pikaajalist töösuhet sõbralikus ja toetavas meeskonnas;
  • korralikke töövahendeid ja tööriideid;
  • ausat ja konkurentsivõimelist töötasu katseajal 5.-EUR tund ning peale katseaega hea töö korral 6.60 EUR tund (bruto).

Töökoht asub Leholas ( 5 km Keilast), töö on ühes vahetuses, tööaeg 7.30 - 16.00.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
13. mai 2016

Alexela Gruppi kuuluv AS Bestnet on tundud TIKI ja AKU kaubamärgiga haagiste valmistajana, ettevõte on loodud 1990.aastal. Toodangut eksporditakse ligi 10 riiki, tootmisüksused asuvad Keila lähedal Harjumaal. Ettevõte on tuntud moodsa tehnoloogia ja innovaatiliste lahenduste poolest, mis tagavad haagistele kõrge kvaliteedi ja kestvuse. Vt.lisainfot www.tikitreiler.ee , www.alexela.ee