TÕSTUKIJUHT / LAOTÖÖTAJA (E-R hommik/õhtu vahetused, Jüri alevikus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 569002

Tööpakkumise number

569002

Töö kirjeldus

- kauba vastuvõtt, saabunud kaupade kontroll ja registreerimine laoarvestuse andmebaasis (SAP)
- kaupade paigutamine riiulitesse (kõrgus kuni 4 m) või põrandakohtadele
- elektroonikakomponentide komplekteerimine
- metalli-, puidu- ja papijäätmete vedu
- töö vastukaalutõstukiga (5 tonni)
ja järelkäidava elektrilise virnastajaga (1 tonn)
- kauba saatedokumentide arhiveerimine
- e-kirjavahetus

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus suhtlustasemel
- vastukaalutõstuki kasutamise oskus
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- arvuti kasutamise oskus (e-post)

Kasuks tuleb
- tõstukijuhi tunnistus
- laotöö kogemus
- SAP programmi tundmine

- brutopalk 900 €, pärast firmasisese kvalifikatsioonieksami sooritamist 1025€
- põhjalik väljaõpe (2-3 nädalat)
- kaasaegsed ja turvalised töövahendid (sh turvajalanõud, suvised ning talvised tööriided).
- haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast, isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel
- kaasaegne töökeskkond (soe ruum) usaldusväärse ja eduka tööandja juures
- tööaeg vahetustega, E-R 6:30-14:30 ja E-R 14:30-22:30 (üks nädal hommikul, teine nädal õhtul, nädalavahetused ja riiklikud pühad vabad)
- tööandja tasuta transport Tallinnast ja Maardust (asume Jüri alevikus Aruküla tee 59)

NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega
Kontaktisik: Kairi Mäe, osakonnajuht, tel 58861230

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
26. november 2018
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1025 EUR kuus

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.