Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht-laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110903

Tööpakkumise number

110903

Töö kirjeldus

Pakume püsivat tööd tõstukiuhile ehituskaupadega tegelevas ettevõttes. Töö sisuks on kaupade vastuvõtt ja ladustamine, kaupade väljastamine laost ning lao korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on väga hea eesti keele oskus, laotöö kogemus ning tõstukijuhi tunnistus.

Ettevõte pakub

Katseaja töötasu on 11 400 kr bruto (68kr/tund)
Peale nelja kuud on võimalik teenida väga soliidset lisaboonust firma läbimüügist.

Lisainfo

lisainfo telefonil 646 0195 , vt ka www.varumees.ee tööpakkumiste alt "tõstukijuht-laotööline"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2007
Brutopalk:
Alates 68 EEK tunnis