Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300323

Tõstukijuht-laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on rahvusvaheline logistikafirma, kes otsib oma meeskonda tõstukijuhti, töötamaks laos. Pakume täistööajaga tähtajalist lepingut. Töö toimub vahetustega: 2 päevast, 2 õhtust vahetust ning 4 vaba päeva. Päevase vahetuse töö aeg on 7.30-19.30, õhtuse vahetuse ajad on 19.30-7.30. Töö asukoht on Tallinnas, Lasnamäel. Kandideerimisel vajalik tõstukijuhilubade olemasolu!

Ootused kandidaadile

* Tõstukijuhilubade olemasolu ning eelnev kogemus;
* Eesti keele oskus heal tasemel;
* Inglise keele oskus vähemalt algtasemel;

Kasuks tuleb:
* Isikliku auto kasutamise võimalus;
* Vene keele oskus.

Ettevõte pakub

* Tööd rahvusvahelises firmas;
* Stabiilset töötasu;
* Toredat ja toetavat kollektiivi;
* Kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos palgasooviga läbi CV Keskuse või e-postile: kandideeri (at) arpersonal.ee märgusõnaga "TÕSTUKIJUHT".

Tööpakkumise number
#300323

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2013
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2013

Absolute Recruitment OÜ (AR Personal) on personalivärbamisfirma. Meie peamisteks tegevussuundadeks on personaliotsing ning personalialased konsultatsioonid. Teeme koostööd peamiselt firmadega nii Eestis kui ka Inglismaal.

Vaata rohkem