Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52830

Tõstukijuht-laotööline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtmine ja paigutamine lattu, kaupade komplekteerimine ning väljastamine vastavalt arvetele, igapäevased laadimis- ja transporttööd.

Ootused kandidaadile

  • hea füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus;
  • ausus ja täpsus;
  • algatusvõime, töökus, vastutusvõime;
  • oskus töötada meeskonnas ja iseseisvalt.
  • karsked eluviisid

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada noores ja mõtlevas meeskonnas;
  • väljakutset pakkuvaid tööülesandeid ja enese arendamise võimalust;
  • motiveerivat tööd arenevas ettevõttes;
  • tulemustest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga. Niisama proovijatel mitte kandideerida.

Tööpakkumise number
#52830

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem