Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641820

Tõstukijuht - laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 26. veebruar 2020
Kuulutus aegub:19. märts 2020

Töö kirjeldus

Võtame betooniturgu kujundava ettevõtte presstoodete üksusesse tööle tõstukijuht-laotöölise, kes sarnaselt meile suhtub oma töösse hoole ja pühendumisega.
Tõstukijuht-laotöölise põhiülesanneteks on kauba ladustamine, väljastamine kliendile ning lao pidev korrashoid.

Ootused kandidaadile

OLED OODATUD MEIE MEESKONNAGA ÜHINEMA, KUI OLED:

  • valmis õppima ja tegutsema;
  • meeldiv meeskonnatöötaja;
  • hoolas ja kohusetundlik.

KASUKS TULEB:
  • varasem töökogemus sarnasel ametikohal;
  • (tõstuki)juhilubade olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • VÄLJAÕPET;
  • stabiilset ja huvitavat tööd Frammi tehases LAGEDIL;
  • tehtud töö eest väärikat tasu;
  • mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab muuhulgas ka:
spordikompensatsiooni;
esimeste haiguspäevade hüvitamist.

Tööpakkumise number
#641820

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

Betoonsegude ja betoontooteid valmistav firma, mis loodi 1990.a.

Vaata rohkem