Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627994

TÕSTUKIJUHT-LAOKORRALDAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. november 2019
Kuulutus aegub: 9. detsember 2019

Töö kirjeldus

  • Combilift tõstukiga saematerjali autodelt maha ja peale laadimine, transport ja ladustamine
  • tõstuki igapäevane pisihooldus ja lubatud tõstenormide, ohutu töötamise tingimuste järgimine
  • laadimiskokkulepete ja vastava laokorralduse põhimõtete järgimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 1-aastast tõstukijuhina töötamise kogemust, eelistatult neljasuuna tõstukil
  • tahtmist töötada tempokas tootmisvaldkonnas
  • kohusetunnet ja täpsust
  • meeskonnatöö valmidust ja sõbralikku meelt
  • tehnilisi teadmisi ja valmidust olla töövahendi hea peremees (hooldusteks olemas teenus)

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet
  • stabiilset vahetustega tööd E-R (6.00-14.30 ja 14.30-23.00)
  • tasuta transpordivõimalust ettevõtte bussiga Tartu (bussipeatused erinevates linnaosades) või Alatskivi suunalt
  • omatöötaja soodustusi (soe toit, Sport ID, ühisüritused jne)

Tööpakkumise number
#627994

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid ja küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 390 inimest, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.

Vaata rohkem