https://www.cvkeskus.ee/53096

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53096

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töökohustusteks on:

kauba laadimine ja registreerimine;

ladudevaheline kaupade transportimine.


Ootused kandidaadile

põhiharidus;

kutsealase koolituse läbimine;

töökogemus tõstukijuhina;


Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda ja - vahendeid.


Lisainfo

Lisainfo ja registreerumine intervjuule telefonil 53300305 või 3225728 kuni 28.oktoobrini 2005.a.


Tööpakkumise number
#53096
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tõstukijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!