Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437222

TÕSTUKIJUHT

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Materjalide ja kaupade vastuvõtmine, ladustamine ning laadimine
- Ettevõttesisese logistika sooritamine kahveltõstukiga lähtudes ettevõtte vajadustest

Ootused kandidaadile

- Sul on vähemalt põhiharidus
- Sul on töökogemus tõstukijuhina
- Sul on tehniline taiplikkus ja loogiline mõtlemine
- Sa oled usaldusväärne, kohusetundlik ja valmis meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- Kindlat sissetulekut
- Busstransporti tööle ja tagasi (Sillamäelt, Kohtla-Järvelt, Rakverest, Sondast, Aserist, Kundast, Kiviõlist, Jõhvist, Tapalt)
- Täiendavat väljaõpet spetsialisti juhendamisel koha peal
- Ettevõttesiseseid koolitusi

Lisainfo

Tõstukijuhti vajame Viru-Nigula tehasesse.
Töö toimub kahes vahetuses:
07:00 - 15:30
15:25 - 23:55

Kandideerida saab läbi CV Keskuse või täites avalduse aadressil www.flexa.ee (tööpakkumised).
Lisainfo telefonil +372 53 078 815 Katre Rander (personalispetsialist)

Tööpakkumise number
#437222

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. september 2016
Kuulutus sisestati:
23. august 2016

FLEXA, loodud Taanis 1972. aastal, on spetsialiseerunud lastele mõeldud skandinaaviapäraste sisekujunduslahenduste väljatöötamisele, tootmisele ja müümisele. Meie pürgimuseks on olla eelistatud tootemark ja eelistatud partner lastetubade mööbleerimisel üle terve maailma. FLEXA ei valmista tooteid, mida on lihtsalt kena vaadata, meie toodetel on eesmärk. Loome lapse arenguks turvalise keskkonna ning soodustame oma toodetega lapse uudishimu ja loovust.

Vaata rohkem

TÕSTUKIJUHT