Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #114910

Tõstukijuht - komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste alusel välislaost kauba komplekteerimine autodele.
Töö toimub tõstukiga. Tõstuk on Volvo L45B, pöördliigendiga ja diiselmootoriga.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus tõstukijuhina;
* Eesti keele oskus suhtlustasandil;
* Tõstukijuhiluba;
* Töötahe;
* Ausus.

Ettevõte pakub

* Töökogemust rahvusvahelises ettevõttes;
* Sõbralikku kollektiivi;
* Sõidukompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#114910

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 83 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2007

Personalipunkt Extra OÜ kliendiks on Pipelife Eesti AS, mis on ainus plastist gaasi-, vee- ja
kanalisatsioonitorude tootaja Eestis. Tehas asub Jüris Põrguvälja teel - Tallinnast 10 km.
Ettevõte varustab hulgimüüjaid ja suuremaid paigaldusettevõtteid torutöödeks vajalikuga.

Vaata rohkem