Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht- komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 287885

Tööpakkumise number

287885

Töö kirjeldus

Kaupade komplekteerimine vastavalt korjelehtedele, komplekteeritud tellimuste kinnitamine laoarvestuse andmebaasis
Kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine
Saabunud kaupade paigutamine riiulitesse ning väljuva kauba toimetamine laadimisalasse, vajadusel laadimistööd (tõstukiga, käsitsi)

Nõudmised kandidaadile

Keskharidus
Laotöö kogemus (komplekteerimine, tõstukiga töötamine)
Kohusetundlikkus, ausus, täpsus
Soov töötada vahetustes (sh. öises vahetuses)
Arvuti kasutamise oskus. MS Office
Kasuks tuleb tõstukijuhi kutsetunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
Vahetustega tööd (12 tundi tööl, 24 tundi vaba)
Tööandja transporti Tallinnast töökohta (Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald) ja tagasi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2012
Brutopalk:
Alates 795 EUR kuus

Itella Logistics OÜ on Itella Korporatsiooni kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti,
Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.