Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644293

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toodangu laadimistööd tootmises, immutustsehhis ja laos

Ootused kandidaadile

  • tõstukijuhi kutsetunnistus

  • kohusetundlikkus, täpsus ja kiirus

  • kasuks tuleb varasem töökogemus puiduga tegelevas ettevõttes

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka

  • täistööaeg, võimalik töö vahetustega

  • Kuremaa veekeskuse kasutust (ujula, spa ja saun)

Tööpakkumise number
#644293

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
12. märts 2020

Belander Grupp OÜ on 2000 a. asutatud puidutööstusettevõte, mis tegeleb ümarfreespuidust aiandustoodete ja mänguväljakute tootmise ja ekspordiga.

Kui Sulle see ettevõte meeldib, siis vajuta Meeldib:

Vaata rohkem

Tõstukijuht