Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668541

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Järvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 18. september 2020
Kuulutus aegub:17. oktoober 2020

Töö kirjeldus

kelle peamisteks ülesanneteks on pakiliinide tühjendamine, saematerjali ladustamine, vahelipiliinide teenindus, kuiva liini etteande täitmine ja pakiruumide tühjendamine.

Ootused kandidaadile

kui sulle meeldib kindel töö, oled kohusetundlik, täpne ja tähelepanelik ning oled valmis töötama vahetustes (hommikul 7:30-16:30 ja õhtul 16:30-01:30). Kasuks tuleb, kui oled tõstukijuhi ametit varem proovinud.

kaasaegset töökeskkonda, motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega (sporditoetus, osaline toitlustuse hüvitamine, staažipuhkus jne), professionaalseid töövahendeid ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#668541

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
18. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tõstukijuht