Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272145

Tõstukijuht jäätmekäitlusfirmasse Tallinna Vanasadamas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine tööülesannne on 2 tonnise kahveltõstukiga laevadelt jäätmete vastuvõtmine, nende paigutamine mutlilift konteineritesse ja sorteerimiskeskuses konteinerite tühjakslaadimine.

Ootused kandidaadile

Hea eesti ning algne inglise keele oskus suhtlustasandil
Tõstukijuhiluba ja eelnev töökogemus
B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

Häid olmetingimusi ja töövahendeid
Heade töötulemuste korral võimalik pikaajaline töösuhe

Lisainfo

Tööaeg E-R 08:00-17:00 ja üle nädala lisaks L-P 08:00-17:00
Ajutine töö ajavahemikus maist-septembrini 2012.a.

Tööpakkumise number
#272145