Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639276

Tõstukijuht (hooajaline)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saabuvate materjalide mahalaadimine ja tootmisliinide teeninadamine.
Lisainfo
- tegemist on hooajatööga kuni 31.08.2020
- Töö on vahetustega (sh öötöö)

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus laadurijuhina
- kohusetundlikkus ja hea pingetaluvus
- eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
- rutiinse töö sobivus

Ettevõte pakub

- väljaõpet
- ettevõtte soodustusi

Tööpakkumise number
#639276

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020

A. Le Coqi edu ja kasumlikkus põhinevad oskuslikel, aktiivsetel ja motiveeritud töötajatel. Soovime olla nii praeguste kui ka tulevaste töötajate jaoks ihaldusväärne töökoht, et tagada äritegevuse edu ka edaspidi. Tööks ja arenguks parima keskkonna loomisel edendame töötajate tööheaolu, pöörates tähelepanu töötervishoiule ja -ohutusele ning võrdsele kohtlemisele.

Vaata rohkem