Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109485

Tööpakkumise number

109485

Töö kirjeldus

Tööd saab tõstukijuht. Töö toimub graafiku alusel ning on tähtajaline.
Palgatase on orienteeruvalt 10 000 neto/kuus.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame varasemat töökogemust tõstukijuhina ja eesti keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Pakume tähtajalist täistööajaga tööd kuni augusti lõpuni.
Tasuta transporti kesklinnast töökohta ja tagasi, ning palka alates 10 000 kroonist kuus.

Lisainfo

Kandideerimaks antud konkursile palume täita töösaamisavalduse meie kodulehel www.vmp-group.com. Lisainformatsiooni antud töö ning teiste pakutavate töökohtade kohta saab telefonil 6831102 või 6831101.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
22. mai 2007
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 15000 EEK kuus

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.