Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155430

Tööpakkumise number

155430

Töö kirjeldus

Varumeesteeninduse partneriks on üks Eesti juhtivaid logistiliste täisteenuste pakkujaid, mille teenused hõlmavad nii maantee, lennu ja meretransporti kui ka ladustamist ning logistilise lisaväärtusteenuste pakkumist.

Pakume tööd kogemustega tõstukijuhtidele!

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud tõstukijuhi load ja diiseltõstuki ja 7m mastiga elektrilise sisetõstuki juhtimise kogemus.

Tingimused kokkuleppel sõltuvalt kogemustest ja tööpanusest.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2008

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, mille eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest, pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindud gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.