Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #94000

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidupakkide tõstmine ja ladustamine, materjali kuivatisse laadimine, materjali laadimine autole.

Nõudmised kandidaadile

Soovitav varasem tõstukijuhi kogemus.

Ettevõte pakub

Pakume sulle, kui lojaalsele töötajale:
* kaasaegset töökeskkonda
* tööle väärilist tasu
* motiveerivaid palgatingimusi

Lisainfo

Tööleasumise asukoht: Harjumaa, Loo alevik

Tööpakkumise number
#94000

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 9500 - 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. märts 2007
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2007

OÜ TreTimber on Eesti erakapitalil põhinev puidutöötlemisettevõte, mis tegutseb aastast 1999.
TreTimber OÜ käive 2006. aastal oli 65 miljonit krooni.

Meie põhitegevusalaks on saematerjali töötlemine ja vahendus. Lisaks kuuse ja männi saematerjalile kasutame alates 2001. aastast tootmises ka lehise saematerjali.

2006. aasta jaanuaris valmis Loo alevikus, Harjumaal uus tehas. Seoses tehase valmimisega otsime oma meeskonda töötajaid.

Vaata rohkem

You are applying to:
Tõstukijuht