Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630617

Tõstukijuht

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tõstukijuhi töö sisuks on kauba virnastamine laoriiulitesse vastavalt nõuetele, kaupade siirded laos, kauba ettevalmistamine riiuldamiseks ning lao korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima ametikohale, kui:

  • omad tõstukijuhilube;
  • Sul on lükandmastiga virnastaja juhtimise kogemus vähemalt 1 aasta;
  • oled tulemustele orienteeritud, täpne ja kohusetundlik.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • kaasaegseid töötingimusi pidevalt kasvavas ja arenevas ettevõttes;
  • tasuta transporti marsruudil Tallinn- Rae vald- Tallinn;
  • soodsaid sportimisvõimalusi;
  • stabiilset töösuhet ja tulemustel põhinevat konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#630617

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

Smarten Logistics kuulub Eesti juhtivate logistikateenuseid osutavate ettevõtete hulka. Meie eesmärk on pakkuda klientidele nende äri vajadustest lähtuvaid logistikalahendusi.

Vaata rohkem