Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630617

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. detsember 2019
Kuulutus aegub:21. detsember 2019

Töö kirjeldus

Tõstukijuhi töö sisuks on kauba virnastamine laoriiulitesse vastavalt nõuetele, kaupade siirded laos, kauba ettevalmistamine riiuldamiseks ning lao korrashoid.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima ametikohale, kui:

  • omad tõstukijuhilube;
  • Sul on lükandmastiga virnastaja juhtimise kogemus vähemalt 1 aasta;
  • oled tulemustele orienteeritud, täpne ja kohusetundlik.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • kaasaegseid töötingimusi pidevalt kasvavas ja arenevas ettevõttes;
  • tasuta transporti marsruudil Tallinn- Rae vald- Tallinn;
  • soodsaid sportimisvõimalusi;
  • stabiilset töösuhet ja tulemustel põhinevat konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#630617

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

Smarten Logistics kuulub Eesti juhtivate logistikateenuseid osutavate ettevõtete hulka. Meie eesmärk on pakkuda klientidele nende äri vajadustest lähtuvaid logistikalahendusi.

Vaata rohkem

Tõstukijuht