Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337596

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie ladude osakonda on tööle oodatud asjalik tõstukijuht, kes hoolitseb selle eest, et tooted, materjalid ja tagastatud tühi taara saaks ladustatud vastavalt ladustamisplaanile.

Tööülesanded:

  • Valmistoodangu, taara ja materjalide transportimine ning ladustamine.

Ootused kandidaadile

  • Tõstukijuhilubade olemasolu ja varasem töökogemus tõstukijuhina
  • Valmisolek vahetustega tööks
  • Väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Miks võiksid töötada Saku Õlletehases?

  • Üheks meie konkurentsieeliseks on tulemustele pühendunud inimesed.
  • Oleme loonud motivatsioonisüsteemi, mis lähtub töötajate tööpanusest ning töötulemus-test.
  • Peame tähtsaks mitte ainult seda, mida saavutati, vaid ka seda, kuidas saavutati.
  • Me väärtustame koostööd, tähistame edulugusid ja naudime üksteise head seltskonda.
  • Me koolitame oma töötajaid ning julgustame töötajate arengut ettevõtte sees.
  • Pöörame palju tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja headele töötingimustele.
  • Ettevõttena toetame sporti ning oma töötajate sportlikku eluviisi toetame läbi spordiklubi.

Lisainfo

Ametikoht on tähtajaline.
Töö on 12-tunniste vahetustega (7.00 – 19.00 ja 19.00 – 7.00)
Tallinnast, Raplast ja Kohilast on meil vahetustega töötajatele tasuta transport tööle ja koju.

Tööpakkumise number
#337596

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2014

Saku Õlletehases ootab Sind ees kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Groupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, müüme värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda. Me arvame, et õigete inimeste leidmine ja hoidmine on üks meie konkurentsieeliseid. Me tahame olla parimad ning meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist ja meeskonnatööd. Sulle pakume võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Sinu ees on uks valla Carlsberg Groupi kontserni ning Sa saad lasta oma annetel särada.

Vaata rohkem

Tõstukijuht