Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646262
Veebipõhine värbamine

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

TÖÖ SISU:

  • Terminali(st) saabuvate ja väljuvate aluste käsitlemine vastavalt DPD nõuetele.
  • Sega- ja täisaluste sorteerimine vastavalt DPD reeglitele ja protseduuridele.
  • Veodokumentide vormistamine ning terminaliprogrammide tundmine.
  • Töö on täistööajaga ning õhtuse vahetusega (17:00 – 02:00).

Ootused kandidaadile

SINULT OOTAME:

Head füüsilist vormi, eesti keele suulist oskust, tõstuki juhimise õigust ja kogemust ning rutiini-     ja pingetaluvust.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • Töötasu alates 6,35 eurot tunnis (brutotasu), lisaks pärast katseaega võimalik igakuiselt teenida kuni 10% tulemustasu
  • transporti kesklinnast tööle ja tagasi;
  • korralikke kaasaegseid ja turvalisi töövahendeid;
  • mitmeid DPD töötajate soodustusi (puuviljade kolmapäev, tasuta soe toit terminalis 2x nädalas, isikliku elu sündmuste toetus).

Tööpakkumise number
#646262

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 6.35 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tõstukijuht