Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640325

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus sisestati: 14. veebruar 2020
Kuulutus aegub:14. märts 2020

Töö kirjeldus

- Kaupade vastuvõtt, kontroll, riiulite täitmine
- Töö tõstukiga, kaupade maha- ja pealelaadimine
- Aluste komplekteerimine, ettevalmistus transpordiks
- Tellimuste komplekteerimine
- Inventuurides osalemine
- Lao korrashoid
- Muu sisene asjaajamine vastavalt vajadusele

Ootused kandidaadile

-Soovi ja tahet füüsiliseks laotööks
- Kohusetundlikkust, ausust ja täpsust
- Meeskonnatöö valmidust
- Kasuks tuleb tõstukijuhi lubade olemasolu
- B-kategooria juhiluba
- Eesti keele oskus suhtlustasandil

- Mitmekesist tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- Tänapäevaseid töövahendeid
- Professionaalseid ja toetavaid kolleege
- Arenguvõimalusi
- Ettevõtte siseseid soodustusi
- Töötasu bruto alates 1300€

Tööpakkumise number
#640325

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

OÜ Charlot on asutatud 1994. OÜ Charlot põhitegevuseks on bürootarvete, kontoritehnika kulumaterjalide ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Ettevõte tegeleb nii kataloogikaubanduse (Charlot kataloog paberkandjal, internetipood) kui ka jaemüügiga. Olulise osa ettevõtte tegevuses on juriidiliste isikute teenindamine. Ettevõttele kuulub Eestis suurim kirjatarvete kaupluste kett CHARLOT. Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust nii jaekliendile kui ka asutustele.

Vaata rohkem

Tõstukijuht