Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100933

Tööpakkumise number

100933

Töö kirjeldus

Tõstukijuhi põhitööks on materjalide ettevedu tootmises, sisseostetava kauba laadimine, koormate pealelaadimine. Töökoht Keila lähistel.

Nõudmised kandidaadile

Tõstukijuht peab oskama olema valmis meeskonnatööks. Töö eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust ja täpsust. Nõutav on eelnev töökogemus ja soovitav kutsealane koolitus.

Häid töötingimusi , sõbralikku kollektiivi, töötulemustele vastavat palkka .

Lisainfo

CV - s tuua välja eelmised töökohad ja töstukite margid, suurused. CV lisada kindlasti palga soov.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
24. märts 2007

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.